Účet
E-mailová adresa

Heslo


Výrobcovia / značky

Kategórie

Efkoglass leptací krém, 10 g

Tento leptací materiál na sklo bol špeciálne vyvinutý na domáce použitie, na zábavu aj umenie. Leptací krém na sklo spôsobuje rovnomerné zmatnenie skleneného podkladu. Leptá iba pravé sklo s obsahom oxidu kremičitého (SiO2).

Viac detailov

Obrázok loga výrobcu:
Výrobca:
Efkoart


2,99 € cena s DPH

EFKO30502 

Vernostný program Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.


Tento leptací materiál na sklo bol špeciálne vyvinutý na domáce použitie, na zábavu aj umenie. Leptací krém na sklo spôsobuje rovnomerné zmatnenie skleneného podkladu. Je možné použiť ho aj niekoľkokrát, preto ho po použití vráťte späť do nádobky. Leptá len pravé sklo s obsahom oxidu kremičitého (SiO2)!  Môžete vytvárať dekoratívne vzory, technické značky alebo podpisy na oknách, zrkadlách, obrazy na sklenených tanieroch, oknách automobilov, okuliaroch ... Sklenený povrch musí byť úplne odmastený a očistený. Z dôvodu bezpečnosti je leptací krém na sklo navrhnutý ako pasta, ktorá môže byť ľahko odstránená zo sklenených objektov drevenou špachtlou a opakovane použitá. Krémová konzistencia a tixotropné vlastnosti umožňujú leptať objekty vo zvislej pozícii bez stekania leptacího krému (nanesenie špachlou).
Pokiaľ dôjde u leptacej pasty k dlhlšiemu vystaveniu pod 10 st.C môže sa stať, že krém vytvorí drobné kryštáliky. V tomto prípade ponorte fľaštičku do teplého vodného kúpeľa cca 50 st. C. Kryštáliky sa po krátkej dobe rozpustia a zvýšite tak účinnosť pri leptaní.
Pozorne si prečítajte inštrukcie: R25 - toxický pri použití, R34 - spôsobuje poleptanie, S26 - pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc, S29 - obsah nevylievajte do kanalizácie, S36/37/39 - používajte vhodný ochranný odev, ochranné rukavice a ochranné okuliare alebo tvárový štít, S45 - v prípade nehody, alebo ak sa necítite dobre, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc ( ak je možnosť, ukážte toto označenie). Materiál obsahuje: Hydrogendifluorid amonný, Kyselinu fosforečnú a Kyselinu sírovoú. Uchovávajte mimo dosah detí ! Použité šablóny, špachtle a iné aplikátory ako aj nádoby na leptaciu pastu by mali byť likvidované v súlade s platnými právnymi predpismi.

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu zasielať iba registrovaní zákazníci.

Ponúkame aj ďalší tovar, ktorý si zakúpil iný zákazník:

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Vyhľadávanie